Spreek uw eigen informatie of spellen in
U kunt de content van de Audionetic eenvoudig aanpassen door zelf teksten in te spreken. Hiervoor wordt een zogenoemd freeware programma aangeleverd die de ingesproken tekst automatisch naar het juiste formaat omzet (MP3).
Hierdoor is het mogelijk om de Audionetic te personaliseren en bijvoorbeeld aan te laten sluiten op het actuele lesprogramma, een bepaald seizoen, het thema van je park, een actualiteit of een bepaalde trend. Kopieer simpelweg de MP3 bestanden naar de bijgeleverde memory stick en stop deze in de Audionetic.
Maak de keuze tussen opvolgende of willekeurige afspeelvolgorde en je Audionetic is aangepast. Elke keer weer anders, altijd leuk en zeer laagdrempelig in beheer en gebruik.